دسته بندی محصولات

کشف ۱۵ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در رضوانشهر

کشف ۱۵ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در رضوانشهر

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی رضوانشهر از کشف ۱۵ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز از ابتدای سال جاری در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سیدجعفر جوانمردی در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح این خبر گفت: در راستای برخورد با دارندگان سلاح غیرمجاز و فاقد پروانه‌ شکار، طرح جمع آوری سلاح غیرمجاز به طور مستمر در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: در راستای اجرای این طرح از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۱۵ قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز کشف و مالکان آنها پس از تشکل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ جوانمردی تصریح کرد: دارنده پروانه حمل سلاح شکاری مکلف است پس از انقضای مجوز به تمدید پروانه اقدام کند و چنانچه ظرف سه ماه پس از پایان مدت به تمدید آن اقدام نکند، سلاح غیرمجاز تلقی می‌شود و مرتکب به جزای نقدی از ۱۰ تا ۲۰ میلیون ریال محکوم می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر با اشاره به اینکه طرح جمع آوری سلاح شکاری غیرمجار همچنان در دستور کار پلیس قرار دارد از شهروندان خواست، هرگونه مورد مشکوک را به سامانه پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.

انتهای پیام

کشف ۳۰۰ کیلو گوشت غیربهداشتی در رودسر
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.