دسته بندی محصولات

گازرسانی به آبسرده با اعتباری بالغ بر ۲۲۰ میلیارد در حال انجام است

گازرسانی به آبسرده با اعتباری بالغ بر ۲۲۰ میلیارد در حال انجام است

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه گازرسانی به آبسرده با اعتباری بالغ بر ۲۲۰ میلیارد در حال انجام است.

عباس گودرزی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: پروژه گازرسانی به آبسرده با اعتباری بالغ بر ۲۲۰ میلیارد ریال و به طول ۱۰۰ کیلومتر با مسیری سنگلاخی یکی از مهم‌ترین و سنگین‌ترین پروژه‌های شرکت گاز لرستان است.

وی تصریح کرد: این پروژه از اردیبهشت‌ماه تاکنون با سرعت قابل قبول و بدون وقفه پیش رفته است و در حال حاضر حدود ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خاطرنشان کرد: خط تغذیه فلزی این پروژه که فاز نهایی آن حدود ۲۰ کیلومتر طول دارد تقریباً اتمام یافته و فقط ۸۰۰ متر از آن باقیمانده است.

گودرزی اضافه کرد: کمتر از یک ماه دیگر با اضافه شدن یک اکیپ مجهز دیگر، شبکه اصلی انتقال گاز آبسرده از دو طرف بروجرد و بیرانشهر به هم متصل می‌شود.

وی بیان کرد: شبکه داخلی تعدادی از روستاهای آبسرده بروجرد انجام شده و بقیه نیز به‌زودی انجام خواهد شد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس ادامه داد: گازرسانی به روستاهای بزهل، سواران دره سفلی و علیا در دهه فجر امسال به بهره‌برداری خواهد رسید و پیگیری‌های لازم جهت اتمام پروژه در سال جاری در حال انجام است.

گودرزی عنوان کرد: مدت پیمان پیمانکار ۳۶۵ روز(تا اردیبهشت ۹۹) است و اهالی محترم آبسرده مطمئن باشند پیگیری‌های لازم جهت تکمیل ۱۰۰ درصدی پروژه در همین مدت انجام خواهد شد.

وی اظهار کرد: پروژه گازرسانی به آبسرده بروجرد و بیرانشهر خرم‌آباد یک پروژه واحد است و از نظر فنی امکان تعطیل شدن بخش بروجرد یا بخش خرم‌آباد پروژه وجود ندارد و پروژه براساس دستورالعمل از پیش تعیین شده اجرا می‌شود.

دستگیری هکر ۱۶ ساله در ساری
خواندن

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس با اشاره به گازرسانی به روستاهای مسیر اراک، افزود: از ۱۸ روستای مسیر اراک ۱۱ روستا در هفته دولت به بهره‌برداری رسید و ۷ روستای باقیمانده شامل کله، کلان، سرچغا، ده توشمال، دره مراد، قلعه ثمورخان و تپه مولا نیز به‌زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

گودرزی تصریح کرد: در تعداد کمی از روستاهای مسیر اراک و مسیر گندل گیلان برای برخی از منازل هنوز علمک گذاری انجام نشده که این موضوع نیز پیگیری شده و به‌زودی علمک گذاری انجام خواهد شد.

انتهای پیام

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.