دسته بندی محصولات

گزارش تصویری ایتنا: سیتروئن۱۹_۱۹ ، یک خودروی مفهومی خودران چشم‌نواز

گزارش تصویری ایتنا: سیتروئن۱۹_۱۹ ، یک خودروی مفهومی خودران چشم‌نواز

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:


سیتروئن از خودروی مفهومی ۱۹_۱۹ رونمایی کرد.
 
به گزارش ایتنا به نقل از cnet، این خودرو که برای «نگاه این خودروساز به نقل و انتقال فوق راحت و بسط یافته برای گریز از شهرها» ساخته شده، تا حدودی یک اتاق نشیمن و تا حدودی هم کنفرانس تکنولوژی است.
 
از نظرگاه جذابیت ظاهری، خودروی مفهومی ۱۹_۱۹ واقعا شکل عجیب و غریبی دارد.
 
چرخهای آن خیلی بزرگ هستند و در منتهاعلیه هر یک از گوشه‌های آن جای داده شده‌اند، و از گلگیرهای بزرگ آن برای ارائه نمایی بسیار عریض از آن استفاده شده است.
 
قسمت جلویی آن به خاطر برخورداری از پاورترین الکتریکی به طرز شگفت‌انگیزی کوتاه است.
داخل آن هم ظاهری غیرمنتظره دارد.
 
اگرچه این خودرو قابلیت خودرانی را دارد، ولی می‌تواند توسط انسانها نیز رانده شود، و این وضعیت در صندلی راننده مشهود است که به مراتب راست‌تر از تختخواب دارای استراحتگاه پای برقی برای سرنشین کنار راننده ساخته شده است.
 
همچنین بر روی شیشه جلوی آن یک هداپ دیسپلی واقعیت افزوده برای مواقعی که راننده پشت فرمان آن می‌نشیند لحاظ شده است.
 
برای سرنشینان عقب دو صندلی یک کاناپه سرهمبندی‌شده را شکل داده است. به جای استراحتگاه سر یک شبکه تارمانند انعطاف‌پذیر شبیه ننو تعبیه شده است.
 
علاوه بر یک سیستم انتقال قدرت ۱۰۰ کیلوواتی، که برای برد ۴۹۷ مایلی کفایت می‌کند، کانسپت سیتروئن ۱۹_۱۹ به یک سیستم تعلیق هیدرولیک منحصر به فرد نیز مجهز شده است این سیستم، با بهره‌گیری از تجربه این خودروساز از سیستم‌های تعلیق نرم و روان، از تکنولوژی برای پیشبینی مسیر و نرمسازی تعلیق برای خفیف‌سازی ضربه‌های وارده استفاده می‌کند.  
 
 

ارتش ایالات متحده نخستین کتابهای صوتی خود را منتشر کرد / آموزش سربازان با روشهایی جدید
خواندن

درباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.