دسته بندی محصولات

‌بروکراسی دست و پاگیر اداری‌ صنایع و تولیدکنندگان را با مشکلات زیادی مواجه کرده است

‌بروکراسی دست و پاگیر اداری‌ صنایع و تولیدکنندگان را با مشکلات زیادی مواجه کرده است

به گزارش خبرنگار سایت بازارچه کالای ایرانی:

‌معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: بروکراسی دست و پاگیر اداری مشکلات عدیده ای را برای صاحبان صنایع و تولیدکنندگان ایجاد کرده است

به گزارش ایسنا، جلسه بررسی مشکلات شرکت روغن نباتی پارس به ریاست امامی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و با حضور عباسی فرماندار پیشوا برگزار شد، در این جلسه امامی امین طی سخنانی بیان کرد: این کارخانه مبلغ ۷۰ میلیارد از یکی از بانک‌ها تسهیلات دریافت کرده، اما بانک برای وصول طلب خود تمام املاک این کارخانه که شامل ۳۰۰ میلیارد تومان می‌باشد را توقیف کرده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران ادامه داد: از طرفی این کارخانه برای توسعه و گسترش تقاضای انتقال به شهرک صنعتی پیشوا دارد، اما به دلیل توقیف ملک کارخانه از سوی بانک این انتقال با مشکل روبرو شده است.

وی افزود: بارها اعلام شده که بروکراسی دست و پاگیر اداری مشکلات عدیده ای را برای صاحبان صنایع و تولیدکنندگان ایجاد کرده و برخی اوقات یک کارشناس در روند کلی اعطای یک مجوز اخلال ایجاد می‌کند.

امامی امین خاطرنشان کرد: شهرک صنعتی پیشوا ۱۴۰۰ هکتار است که راهبرد استانداری تهران این است که این شهرک قطب کارخانجات صنایع غذایی باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران یادآور شد: سال‌ها طول کشیده که برندی مثل پارس قو ساخته شده و در حال حاضر مدت‌هاست که روغن نباتی قو را در سبد مصرفی مردم جایی ندارد، نه بخاطر اینکه مردم به آن اقبالی ندارند بلکه این کارخانه با مشکلاتی روبرو است که مدتی است از تولید باز مانده است.

سیف اللهی: هواداران فولاد باید صبر داشته باشند
خواندن

انتهای پیامدرباره نویسنده

از سال 1384 در زمینه‌ی طراحی سایت و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا فعالیت می‌کنیم. امید است بتوانیم در بازارچه آنلاین کالای ایرانی خدمات ارزنده و برازنده شعور شما عزیز فرهیخته برایتان فراهم نماییم.